![Joyful Kid! | Τα Πάντα για την Οικογένεια και το ΠαιδίΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ «Η ΚΟΥΤΣΗ ΚΙΘΑΡΑ» της Μαρίνας Φραγκεσκίδου 17-18/6 Joyful Kid! | Τα Πάντα για την Οικογένεια και το ΠαιδίΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ «Η ΚΟΥΤΣΗ ΚΙΘΑΡΑ» της Μαρίνας Φραγκεσκίδου 17-18/6](http://www.joyfulkid.com/wp-content/uploads/2017/06/koutsi4.jpg)
Joyful Kid! | Τα Πάντα για την Οικογένεια και το ΠαιδίΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ «Η ΚΟΥΤΣΗ ΚΙΘΑΡΑ» της Μαρίνας Φραγκεσκίδου 17-18/6
Μουσική Σχολή Λιβαδειάς Μαρία Πανουργιά - Μέσα από μία διαδρομή χρόνων συνεργασίας και φιλίας, έχω την χαρά και την τιμή, την Καλλιτεχνική Διεύθυνση της Μουσικής Σχολής μας, να αναλάβει ο διεθνούς φήμης
![Δίνοντας δεύτερη ζωή στο ξύλο. Στο παραδοσιακό οργανοποιείο του Παναγιώτη Τουλίκα, στη Διδότου, μυηθήκαμε στη εμπειρία της κατασκευής ενός μουσικού οργάνου! | InExarchia.gr Δίνοντας δεύτερη ζωή στο ξύλο. Στο παραδοσιακό οργανοποιείο του Παναγιώτη Τουλίκα, στη Διδότου, μυηθήκαμε στη εμπειρία της κατασκευής ενός μουσικού οργάνου! | InExarchia.gr](https://www.inexarchia.gr/sites/default/files/images/media/toulikas-organopoiio-mousiki-eksarxeia-mousika-organa-37.jpg)
Δίνοντας δεύτερη ζωή στο ξύλο. Στο παραδοσιακό οργανοποιείο του Παναγιώτη Τουλίκα, στη Διδότου, μυηθήκαμε στη εμπειρία της κατασκευής ενός μουσικού οργάνου! | InExarchia.gr
![Δίνοντας δεύτερη ζωή στο ξύλο. Στο παραδοσιακό οργανοποιείο του Παναγιώτη Τουλίκα, στη Διδότου, μυηθήκαμε στη εμπειρία της κατασκευής ενός μουσικού οργάνου! | InExarchia.gr Δίνοντας δεύτερη ζωή στο ξύλο. Στο παραδοσιακό οργανοποιείο του Παναγιώτη Τουλίκα, στη Διδότου, μυηθήκαμε στη εμπειρία της κατασκευής ενός μουσικού οργάνου! | InExarchia.gr](https://www.inexarchia.gr/sites/default/files/images/media/toulikas-organopoiio-mousiki-eksarxeia-mousika-organa-35.jpg)